close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Zabudowa w cegle – piękno i powrót do przeszłości w jednym

Cegła znowu wraca do łask. Piękne i estetyczne elewacje ceglane przeżywają renesans i w ostatnich sezonach znowu są wykończeniowym hitem. Cegły formowane ręcznie dobrze prezentują się w ogrodzie w charakterze niskich murków lub jako murowane przęsła ogrodzeń terenu. Wiele osób decyduje się też na elementy ceglane w domu, ozdabiając nimi wnętrza pomieszczeń. Zastosowanie cegły zarówno jako materiału budowlanego jak i wykończeniowego jest bardzo szerokie i uniwersalne, a efekt wizualny znakomity.

A żeby było trwale…

Trwałość postawionego muru lub elewacji, to nie tylko kwestia użytego przez nas materiału budowlanego. Zależy ona co najmniej w połowie od użytej przez nas zaprawy. Dobre spoiwo, to gwarancja, że efekty naszej pracy będą wykonane porządnie i wytrzymają przez długie lata. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze zorientowanie się w rodzajach i firmach produkujących zaprawy np. udając się na stronę tego przedstawiciela https://cekobud.pl/pl/11-zaprawy-do-murowania-i-fugowania-cegly.

Jeżeli pracami zajmujemy się sami i potrzebujemy zakupić zaprawy i cegły samodzielnie, a przy tym zależy nam na atrakcyjnej cenie, to najlepiej będzie się zgłosić bezpośrednio do producenta. W Województwie Dolnośląskim miejscem, w którym najłatwiej dokonać takiego zakupu, jest cegielnia Wrocław lub jedna z cegielni znajdujących się na terenach pomiędzy Polkowicami a Legnicą. Skorzystanie z możliwości zakupu u producenta może znacznie obniżyć cenę.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dziewiętnaście − osiemnaście =

Story Page