close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Za pomocą jakich metod można przedłużyć sobie rzęsy?

W ostatnim czasie zabiegi przedłużania rzęs stały się bardzo modne i popularne. Dzięki nim można cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami bez codziennego ich tuszowania. To duża zaleta dla pań, które nie zostały obdarzone naturalną, bujną oprawą oczu. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, a ich efekty- w zależności od zastosowanej metody- utrzymują się od 3 do nawet 4 tygodni. Więcej informacji o zabiegach można dowiedzieć się choćby za pośrednictwem witryny internetowej https://21lashes.pl/.

Rzęsy jak marzenie

Poszczególne metody przedłużania rzęs różnią się przede wszystkim efektem, jaki dają. Najbardziej naturalny jest sposób 1:1, który polega na przyklejaniu jednej rzęsy sztucznej do pojedynczej rzęsy naturalnej. Analogicznie przebiega wykonanie metod 2:1 oraz 3:1. W przypadku efektu spektakularnego zaleca się metodę mega volume, russian volume lub hollywood volume, które pozwalają znacznie przedłużyć objętość rzęs. W tym wypadku do pojedynczej rzęsy naturalnej przyklejana jest kępka składająca się z kilku syntetycznych włosków. Oprócz pożądanego rezultatu sposób zagęszczenia należy dopasować do kondycji włosów. Słabe i zniszczone można dodatkowo osłabić, doklejając dużą ilość sztucznych rzęs. Pomocna okazuje się rada stylistki, która najlepiej oceni stan naturalnych rzęs i dopasuje optymalną metodę. Efekt nie utrzymuje się na stałe, dlatego dla podtrzymania wizerunku, konieczne jest stałe uzupełnianie włosów. Spośród rzęs można wybierać naturalne (wykonane ze zwierzęcego włosia), jak i syntetyczne, ale niealergizujące.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

1 × 2 =

Story Page