• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Rodzaje żelów do robienia paznokci

Jeśli gorąco pragniecie nadać dłoniom stylowy wygląd, na liście zakupowej powinniście uwzględnić estetyczny żel do paznokci. Do wyboru macie produkty o różnorodnej charakterystyce, które uwydatnią piękno w każdych warunkach. Jakie rodzaje żelów dostępne są na rynku?

Jednofazowy

Uniwersalny produkt, który jest ekstremalnie łatwy w zastosowaniu. Jednofazowe żele do paznokci pozwalają wykonać wszystkie warstwy paznokcia za pomocą pojedynczego wyrobu. Gwarantują optymalną przyczepność i pozwalają na uzyskanie pięknego połysku. Ich kluczową cechą jest wyważona gęstość na średnim poziomie. Tradycyjnie do ich utwardzania stosowana jest lampa UV. Typ jednofazowy pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie umożliwia uzyskanie trwałego efektu. Ponadto należy do wyrobów, które same się poziomują bez dodatkowej ingerencji.

Trójfazowy

Produkt znacznie bardziej skomplikowany. Trójfazowy żel to w rzeczywistości trzy odrębne substancje. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest za wytworzenie należytej przyczepności. Druga stosowana jest w procesie budowania oraz modelowania. Ostatnim elementem składającym się na trójfazowy żel do paznokci jest preparat odpowiedzialny za połysk. Z powodu rozszerzenia całego procesu do 3 kroków, zastosowanie tego żelu jest bardziej czasochłonne. Stosowany jest on w profesjonalnych gabinetach, lecz nawet tam regularnie traci popularność.

Faworytem nowoczesnych kobiet stał się w ostatnim czasie jednofazowy żel do paznokci. W jego przypadku łatwość użycia oraz oszczędność czasu idą w parze z walorami estetycznymi, stąd to komfortowe rozwiązanie ciągle zyskuje kolejne zwolenniczki.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

5 × trzy =

Story Page