Rodzaje żelów do robienia paznokci

Rodzaje żelów do robienia paznokci
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli gorąco pragniecie nadać dłoniom stylowy wygląd, na liście zakupowej powinniście uwzględnić estetyczny żel do paznokci. Do wyboru macie produkty o różnorodnej charakterystyce, które uwydatnią piękno w każdych warunkach. Jakie rodzaje żelów dostępne są na rynku?

Jednofazowy

Uniwersalny produkt, który jest ekstremalnie łatwy w zastosowaniu. Jednofazowe żele do paznokci pozwalają wykonać wszystkie warstwy paznokcia za pomocą pojedynczego wyrobu. Gwarantują optymalną przyczepność i pozwalają na uzyskanie pięknego połysku. Ich kluczową cechą jest wyważona gęstość na średnim poziomie. Tradycyjnie do ich utwardzania stosowana jest lampa UV. Typ jednofazowy pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie umożliwia uzyskanie trwałego efektu. Ponadto należy do wyrobów, które same się poziomują bez dodatkowej ingerencji.

Trójfazowy

Produkt znacznie bardziej skomplikowany. Trójfazowy żel to w rzeczywistości trzy odrębne substancje. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest za wytworzenie należytej przyczepności. Druga stosowana jest w procesie budowania oraz modelowania. Ostatnim elementem składającym się na trójfazowy żel do paznokci jest preparat odpowiedzialny za połysk. Z powodu rozszerzenia całego procesu do 3 kroków, zastosowanie tego żelu jest bardziej czasochłonne. Stosowany jest on w profesjonalnych gabinetach, lecz nawet tam regularnie traci popularność.

Faworytem nowoczesnych kobiet stał się w ostatnim czasie jednofazowy żel do paznokci. W jego przypadku łatwość użycia oraz oszczędność czasu idą w parze z walorami estetycznymi, stąd to komfortowe rozwiązanie ciągle zyskuje kolejne zwolenniczki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*