• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Na jaki kolor pofarbować włosy w tym sezonie?

Najmodniejsze kolory tego sezonu

Przy wyborze koloru, na jaki zafarbujemy włosy, musimy kierować się aktualnymi trendami pamiętając jednocześnie, że nowa fryzura musi pasować do naszej urody, osobowości i ubrań, jakie nosimy. Nowy sezon jest również świetnym pretekstem, aby odmienić swój wygląd i zaskoczyć rodzinę. Można zdecydować się nie tylko na radykalne zmiany, ale na małą poprawę i odświeżenie wizerunku. Wszystko zależy od nas samych. Warto jednak zapoznać się z obecnymi trendami. Paletę farb do włosów z modnymi odcieniami tej jesieni zapełnią takie kolory jak cynamonowy rudy, bardzo intensywna czerń, czekolada z mieniącymi się złotymi pasemkami, połączenie koloru blond i brązu nazwane przez fryzjerów brondem, oraz bardzo jasny platynowy blond.

Dobór koloru do typu urody

Największym zaskoczeniem tego sezonu jest dawniej wyśmiewany jasny blond, zwany kolorem irysowym, który stał się absolutnym hitem. Idealny dla kobiet o brzoskwiniowej cerze. Cynamonowe rudości będą najlepiej prezentować się u pań o jasnej i piegowatej skórze. Zwolenniczki czarnych włosów, będą zachwycone faktem, że w tym sezonie ten kolor na włosach ma być głęboki, mocy, intensywny i jednolity, bez wszelkich pasemek. Bardziej uniwersalne dla polek kolory, jak mieniąca się czekolada i kolor będący połączeniem blond i brązu będą wyglądać dobrze na każdej kobiecie, niezależnie od typu urody. Kolory te, nie są też tak wymagające pod względem pielęgnacji i nie spłukują się tak szybko, jak intensywne czernie, włosy blond i rudości.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

szesnaście + 17 =

Story Page