• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Luźne stylizacje na domówkę

Domówki ostatnimi czasy stały się bardzo popularne. Organizują je już nie tylko osoby zaawansowane wiekowo, kultywujące tradycje czasów swojej młodości, ale także młodzież w wieku nastoletnim oraz studenckim. Powodów na odrodzenie tego trendu jest co najmniej kilka. Rozwiązanie to jest dużo tańsze niż wyjście całą paczką znajomych do klubu. Co więcej, w domowym otoczeniu każdy z gości czuje się swobodniej. Problemem, który często trapi jednak uczestniczki takich spotkań, jest wybór domówkowej stylizacji. Oto nasze propozycje.

Modnie i wygodnie

Luźna atmosfera imprezy organizowanej w domowym zaciszu nie nakłada na gości surowych obostrzeń dotyczących ich stroju. Mimo wszystko powinniśmy jednak zachować przyzwoitość oraz okazać szacunek gospodarzom poprzez schludną stylizację. Bardzo popularne stały się niedawno dresy welurowe. Większość z ich modeli doskonale nadaje się właśnie na domówkę. Po pierwsze, idealnie prezentują się one na każdym typie sylwetki. Po drugie, są niesamowicie wygodne.

Odzieżowa klasyka

Kompletując strój na spotkanie w gronie przyjaciół, nie zapominajmy o absolutnych klasykach modowych. Do tej kategorii zaliczamy przede wszystkim jeansy. Spodnie te dobrze komponują się niemal z każdym rodzajem garderoby. Rynek modowy podbijają również wykonane z jeansu koszule. Znajdziemy je chociażby na https://pauzza.pl/sklep/odziez/koszule/jeansowe. Wyglądają one niezwykle gustownie w połączeniu z luźną, materiałową spódnicą przed kolano. Taką stylizację uzupełnią wygodne buty, na przykład baleriny.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

1 + 5 =

Story Page