• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jakie właściwości ma woda alkaliczna?

W Azji wodę jonizowaną doceniono kilkadziesiąt lat temu. W USA i Europie jej potencjał odkryto stosunkowo niedawno. Czy faktycznie jest tak zdrowa i wartościowa, jak się powszechnie sądzi? 

Woda alkaliczna – prawdziwy hit czy komercyjna wydmuszka?

Woda żywa charakteryzuje się przede wszystkim zasadowym odczynnikiem pH, który pozwala przeciwdziałać groźnemu dla zdrowia zakwaszeniu organizmu. Dodatkowo jest bogata w wolne elektrony, które sprawiają, iż jej struktura chemiczna znakomicie współgra z płynami ustrojowymi człowieka. Dzięki temu wspomaga usuwanie toksyn, neutralizuje wolne rodniki, faworyzuje wchłanianie elektrolitów, witamin, substancji odżywczych oraz minerałów. Ponadto obniża ciśnienie krwi, poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi. Może być również pomocna w procesie odchudzania. W efekcie warto spożywać ponad dwa litry wody dziennie. Stąd popularne jest jej zamawianie w dużych pojemnikach do biur oraz domów. Więcej informacji na temat tej opcji można znaleźć na stronie: https://www.aqua-logic.pl.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwanaście + 7 =

Story Page