• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak zadbać o piękne włosy i zdrową skórę?

Każda kobieta chciałaby olśniewać pięknymi, mocnymi i zdrowymi włosami oraz nieskazitelną cerą, która jest promienna i wygląda młodo. Chcąc uzyskać taki efekt stosowanie kremów i balsamów nie wystarczy. Należy zadbać o zdrową dietę i supelementację, ponieważ wszystkie niedobory witamin czy minerałów odbijają się niekorzystnie na włosach oraz skórze. Co jest potrzebne do osiągnięcia wymarzonego efektu?

Mocne włosy i zdrowa cera

Włosy w większości zbudowane są z kolagenu. Jest to białko, które należy pielęgnować. Jednak sama pielęgnacja nie będzie wystarczająca, ponieważ należy też dostarczyć organizmowi potrzebnych składników do budowy mocnych włosów, które są lśniące i nie wypadają. Bardzo dobrym supelementem, który warto zażywać regularnie jest biotyna. Dzięki niej włosy rosną zdecydowanie zdrowsze. Biotyna Swnason pomaga także zahamować nadmierne wypadanie. Ten składnik jest też bardzo pomocy na cerę. Dzięki niemu skóra wygląda młodziej, jest pełna blasku i wygląda dobrze nawet bez makijażu. Oprócz biotyny, do utrzymania pozytywnych efektów powinno stosować się suplementację witaminy K2. Ta witamina jest trudna do dostarczenia wraz z pożywieniem, dlatego suplementacja jest konieczna. Witamina K2 Swanson pomoże nie tylko wyhodować piękne włosy i wspomóc wygląd skóry, ale ma także inne pozytywne działania. Jest ważna w procesie krzepnięcia krwi i ma dobroczynny wpływ na kości, ponieważ zapobiega zwapnieniu naczyń. Zapobiega też chorobom układu krążenia.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

20 − 17 =

Story Page