close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak zabezpieczyć pliki przed nielegalnym kopiowaniem?

Wysoki poziom dostępności danych i chęć zaprezentowania ich w Internecie może sprzyjać plagiatom. Jak ustrzec się przed kradzieżą? Co zrobić, aby nie kopiowano naszych plików? Jak zabezpieczyć własność intelektualną?

Profesjonalna i efektywna ochrona plików – co się przyda?

Specjalne klucze sprzętowe zostają podłączone do złącz USB i umożliwiają producentom np. oprogramowania chronić produkty. Klucz USB można nabyć w sklepie internetowym: https://micromade.pl/. Urządzenia te zapewniają szyfrowanie danych i są dostępne do różnych wersji systemów operacyjnych. Transmisja danych pomiędzy programem a kluczem odbywa się przy udziale algorytmu. Każda sesja zostaje zabezpieczona innym kluczem transmisyjnym, wygenerowanym w oparciu o hasło użytkownika, a także liczby losowe. Warto chronić swoje dzieła!

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzy × 5 =

Story Page