• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak taniej kupować elektronikę?

Nikt nie lubi przepłacać, dlatego szczególnie nabywając elektronikę, staramy się trafić na okazję. Niestety większość z nich to jedynie chwyt marketingowy, na który często się nabieramy. Chcąc kupować sprzęt RTV taniej, powinniśmy się do tego odpowiednio przygotować. Na początek musimy zapoznać się z cenami interesujących nas produktów, ułatwią nam to portale porównujące oferty i wskazujące najtańsze opcje. Następnie możemy odwiedzić specjalne strony, które wyszczególnią wszystkie dostępne rabaty i promocje w konkretnych sklepach, tak jak np. tu https://duzerabaty.pl/marka/kod-rabatowy-neonet.

Dobrym pomysłem jest również poczekanie na coroczne wyprzedaże. Najczęściej sklepy mocno obniżają ceny po świętach bożonarodzeniowych. Istnieje spora szansa, że trafimy wtedy na naprawdę dobre oferty, jednak musimy pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania. Zawsze lepiej sprawdzić czy napis krzyczący „-70%” ma cokolwiek wspólnego z prawdą i czy cena danego produktu nie została zawyżona przed rozpoczęciem promocji.

Jak trafić na wyprzedaże?

Jest kilka takich okazji w roku, poza wcześniej wspomnianymi wyprzedażami poświątecznymi, gdy możemy upolować świetny sprzęt za rozsądne pieniądze. Jedną z nich jest Black Friday, obowiązujący głównie w sklepach stacjonarnych, a drugą Black Monday, dotyczący punktów sprzedaży online. Wyprzedaże w te dwa dni nie są u nas tak spektakularne, jak w USA, ale i tak warto zainteresować się temat. Wiele marek umieszcza też kupony w gazetach, zazwyczaj ich pojawienie się towarzyszy jakimś okazjom jak np. Dzień Dziecka. Wkładając odrobinę wysiłku i stosując powyższe triki, jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupie elektroniki.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

11 − jeden =

Story Page