close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola?

Tegoroczni przedszkolni nowicjusze zaczęli swoją przygodę we wrześniu, jeśli  jednak mamy dziecko, która za rok stanie się przedszkolakiem, już dzisiaj warto pomyśleć o skompletowaniu wyprawki. Nie kupujmy kredek oraz farbek. O takich akcesoriach zostaniemy najprawdopodobniej poinformowani przez wychowawcę na kilka tygodni przed dołączeniem naszej pociechy do grupy. Skupmy się natomiast na pościeli, fartuszkach, bucikach i ubrankach, które świetnie sprawdzą się w czasie nauki oraz zabawy. Pamiętajmy o zakupieniu większych rozmiarów, w które dziecko wrośnie w odpowiednim momencie.

Przedszkolna lista zakupów

Wyprawka do przedszkola, którą będziemy musieli skompletować do placówki, może zawierać nawet kilkadziesiąt pozycji. Oczywiście każda taka lista będzie się trochę różnić, ale u maluszków najczęściej pojawia się pościel, worek na ubranka, buciki na twardej podeszwie i fartuszek do malowania. Takie elementy ze spokojem możemy nabyć wcześniej, by nie szukać ich w ostatniej chwili. Piękne poduszeczki, które umilą zestresowanemu dziecku pierwsze dni, kupimy na tej stronie internetowej https://zaira.pl/pl/c/Wyprawka-do-przedszkola/14. Szeroka gama produktów z wizerunkami zwierzątek i bohaterów bajek sprawi, że pociecha bez problemu wybierze ulubiony motyw, który będzie ją wspierał w trudnych początkach. Do poszewki na poduchę powinniśmy dopasować także kołderkę lub kocyk. Postarajmy się zachować umiar, jeśli chodzi o wymiar nakrycia. Najlepiej sprawdzają się pledy 80 x 100 cm lub 100 x 135 cm. Dla pewności możemy dopytać, czy takie akcesoria będą akceptowane przez wychowawcę. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

5 × jeden =

Story Page