• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak przebiega proces cyfrowego druku książek?

Cyfrowy druk książek to nowoczesna oferta, która wykorzystuje specjalne maszyny drukarskie. Urządzenia odbierają plik prosto z komputera i drukują na jego podstawie. Dzięki temu realizacja zamówienia przebiega znacznie szybciej. To wygodna i skuteczna alternatywa dla tradycyjnych drukarni offsetowych, których procedura jest znacznie bardziej czasochłonna.

Szybko, skutecznie i na czas

Różnicą pomiędzy drukarnią offsetową, a cyfrową jest właśnie pominięcie etapu przygotowawczego, co pozwala drukować także krótkie publikacje. Co więcej, technologia stwarza możliwość szybkiej korekty i modyfikacji plików, dzięki czemu można oszczędzać zarówno czas, jak i pieniądze.

Obniżone koszty są ważne nie tylko z punktu widzenia wydawnictwa, ale również klienta, który chce zminimalizować wydatki związane z magazynowaniem nadmiaru wydruku. Dzięki nowoczesnej technologii cyfrowej można wydrukować dokładnie taki nakład, jaki jest w danym momencie potrzebny.

Ponadto metoda cyfrowa daje możliwość produkowania reprintów. To oznacza, że można ponowić nakład, który został już dawno wyczerpany. Nie są do tego potrzebne pliki źródłowe, wystarczą skany z dostępnego egzemplarza. Cała procedura jest maksymalnie uproszczona i wydajna, dzięki czemu spełnia obustronne oczekiwania. Strona internetowa https://totem.com.pl/druk-cyfrowy/cyfrowy-druk-ksiazek dokładnie opisuje ofertę druku cyfrowego oraz płynące z niej korzyści. Taka opcja stwarza wiele możliwości i znajduje zastosowanie u wielu współczesnych klientów. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

6 − 1 =

Story Page