close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak elastycznie zarządzać swoją ofertą produktową i parametrami usług w czasie rzeczywistym?

Elastyczność oferty jest niezwykle istotnym elementem, pozwalającym na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku. W praktyce osiągnąć ją można dzięki kombinacji zaawansowanych technologii informatycznych oraz odpowiedniej organizacji samego przedsiębiorstwa.

Zarządzanie elastyczną organizacją

Wiele przedsiębiorstw, których celem jest uzyskanie wysokiej elastyczności swoich produktów i usług, stawia przede wszystkim na outsourcing niektórych funkcji. Pozwala to na osiągnięcie kilku efektów. Przede wszystkim wykonanie delegowanych poza przedsiębiorstwo zadań zleca się specjalistycznym podmiotom, należy więc zakładać, że zrealizowane zostaną z dużym profesjonalizmem. Jednocześnie możliwe jest skorzystanie z wielu gotowych rozwiązań, które w krótkim czasie mogą być zaimplementowane w naszej organizacji. Przykładem mogą być systemy płatności, wykorzystywane przez wiele przedsiębiorstw z branży nowych technologii – specjalistyczne firmy, takie jak  https://incat.com.pl/, udostępniają je jako gotowe rozwiązanie, nie ma więc konieczności tworzenia ich od podstaw. Jednocześnie możliwe jest często ich skalowanie i wykorzystanie tylko tych elementów, które faktycznie są potrzebne, co bezpośrednio wpływa na elastyczność firmy i jej wyniki gospodarcze.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

jedenaście + dziesięć =

Story Page