• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak dobrać kolor butów do sukienki?

Czy łatwo jest dobrać kolor butów do sukienki? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim każda sukienka ma nieco inny odcień, dlatego dobór butów do niej należy rozpatrywać indywidualnie. Jeśli na co dzień ubieramy się raczej klasycznie, ciężko nam będzie również dobrać coś do sukienki kolorowej. Warto jednak w takiej sytuacji szukać inspiracji w internecie, w kwestii łączenia poszczególnych kolorów.

Jakie połączenia kolorystyczne są modne?

Warto przede wszystkim uświadomić sobie, że buty absolutnie nie muszą być w kolorze sukienki. Owszem, mogą, jednak najlepiej jest wybrać coś kontrastowego. Coś, co zdecydowanie będzie w stanie ożywić całą stylizację. Takie bardzo klasyczne i dość uniwersalne obuwie, to beżowe szpilki. Pasują one w gruncie rzeczy do większości kolorów. Do czerwieni, do czerni, do granatu. Dość uniwersalnym kolorem jest także czarny. Takie buty w gruncie rzeczy pasują do wszystkiego, oczywiście prócz sukienki w kolorze białym, ponieważ wówczas stylizacja zdecydowanie nie wyglądałaby dobrze, kolory te się „ze sobą gryzą”.

Do czego można ubrać natomiast czerwone szpilki? Choć czerwień jest bardzo mocnym i mogłoby się wydawać iż mało pasującym do czegokolwiek kolorem, można takie szpilki zestawiać z wieloma kolorami sukienek. Pięknie wyglądają do sukienek czarnych, granatowych czy też beżowych, takich je na https://brilu.pl/pol_m_Buty-Damskie_Szpilki_Bezowe-szpilki-352.html.
Wiele ciekawych inspiracji pod względem zestawiania kolorów, można znaleźć przykładowo w internecie. Warto zatem szukać takich dość nieoczywistych, choć pasujących do siebie kombinacji.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzy − 2 =

Story Page