close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jakie elementy ubioru i garderoby składają się na styl streetwear?

Styl streetwear to nowoczesny trend odzieżowy stosowany podczas codziennego przemieszczania się po mieście. Ma na celu wyeksponowanie indywidualnego charakteru osobowości osób, które się w ten sposób ubierają. Podpowiadamy, jakie elementy garderoby składają się na streetwear.

Nieszablonowa moda

Jednym z głównych elementów garderoby omawianego trendu jest bluza streetwear. Może zawierać kaptur, ale nie jest to konieczne, cechuje się klasycznym krojem. Tego rodzaju bluzy zawierają charakterystyczne wzory lub napisy, które stanowią podstawę dla pozostałej części noszonej garderoby. W najcieplejsze miesiące roku w role bluz wcielają się koszulki streetwear. Powinny zawierać rzucający się w oczy napis i być stworzone z lekkiego, naturalnego materiału, takiego jak bawełna. Część osób preferujących opisywany styl decyduje się na t-shirty oversize, które dobrze prezentują się w spodniach. W przypadku tych ostatnich, mogą to być jeansy, legginsy, joggery, a nawet dresy. Wybór zależy tylko i wyłącznie od indywidualnego pomysłu danej osoby. W przypadku jeansów najlepiej sprawdzą się modele z dziurami oraz przetarciami. Dla wielu osób nieodłącznym elementem ubioru typu streetwear jest dodatek w postaci czapki z daszkiem.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwa × cztery =

Story Page