• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak dbać o przyjaźń?

Przyjaźń to coś, o co warto dbać, szczególnie w dzisiejszych czasach. Postęp technologiczny niestety sprawił, że ciężej jest nam poznawać ludzi na żywo. Często zamykamy się w czterech ścianach własnego domu, utrzymując zdawkowy kontakt ze znajomymi oraz rodziną. Boimy się otworzyć przed drugim, nieznajomym człowiekiem w obawie przed wszechobecną nienawiścią. Gdy już uda nam się znaleźć osobę, przy której czujemy się swobodnie, warto zrobić wszystko, by znajomość ta przerodziła się w prawdziwą przyjaźń na lata. Pamiętajmy jednak, że nic nie jest nam dane raz na zawsze, dlatego musimy się starać o pielęgnowanie tej cennej relacji.

Przyjaźń na dobre i na złe

Przyjaciel to osoba, która będzie z nami w każdej chwili życia. Razem będziemy się cieszyć ze wspaniałych, szczęśliwych momentów, oraz razem będziemy przeżywać tragedie. Musi to być wzajemne oddziaływanie. Skupmy się nie tylko na mówieniu o sobie w kontakcie z bliskim nam człowiekiem. Starajmy się także wysłuchać drugiej strony i być zawsze wsparciem. Nie zaszkodzą również miłe gesty bez okazji. W przypadku pań sprawdzą się np. wyroby jubilerskie marki JEEW. Taki podarunek na pewno sprawi radość najlepszej przyjaciółce, a podobne pierścionki, wisiorki, czy też bransoletki będą wspaniałym symbolem łączącej dwie, tak naprawdę obce osoby więzi. W ofercie wyżej wspomnianej firmy znajdziemy mnóstwo produktów, które idealnie zdadzą egzamin, jako wyraz ogromnego szacunku i swego rodzaju miłości względem tzw. siostry z wyboru, bez której nie wyobrażamy sobie już życia.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

siedem − 3 =

Story Page