Eleganckie akcesoria dla mężczyzn – idealne na bankiety i inne ważne wydarzenia

Eleganckie akcesoria dla mężczyzn – idealne na bankiety i inne ważne wydarzenia
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wśród ponadczasowych i wiecznie modnych akcesoriów męskich wyróżnić można nie tylko eleganckie spinki do mankietów, teczkę ze skóry, czy długopis z grawerem własnej marki, ale przede wszystkim klasyczne zegarki. Zegarek od lat jest atrybutem luksusu i wyróżnia mężczyzn na stanowisku. Dobrej klasy zegarek potrafi na kontrahentach zrobić lepsze wrażenie niż drogi garnitur.

Dodatki z klasą, czyli markowe zegarki męskie

W dobie wszechobecnych smartfonów, na których wygodnie można sprawdzić godzinę, zegarek na męskim nadgarstku jest czymś, co od razu przykuwa uwagę. W pewien sposób jest to pokazanie, że mężczyzna czuje duże przywiązanie do tradycji, wartości i akcesoriów, które w nieprzemijający sposób zwracają uwagę. Zegarki takie jak np. kultowy Seiko 5 na ciemnym, skórzanym pasku z tarczą wzbogaconą o klasyczne klimaty i nowoczesne czytniki dodatkowe, chronografy, pulsometry itd – prezentują się na ręce wyjątkowo elegancko. Stanowią one piękny dodatek to służbowego garnituru, zarówno w pracy, podczas spotkań biznesowych jak i na eleganckich bankietach.

Szykiem wyróżniają się również zegarki Daniel Wellington – utrzymane w tonie minimalistycznym, niemal pozbawionym zdobień i dekoracji. Tego rodzaju zegarki podkreślają stanowczy charakter właściciela, decyzyjność i małą zdolność do zgadzania się na kompromisy. Znawcy zegarków zauważają, że osoby wyposażone w odpowiedni do swojego charakteru zegarek są zupełnie inaczej postrzegane przez kontrahentów niż Ci, którzy czas odmierzają tylko przy pomocy smartfona.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*