• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Co pracodawca może podarować swoim pracownikom?

Każdy właściciel firmy powinien dbać o swoich pracowników, gdyż ma to przełożenie na ich zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. I bynajmniej nie chodzi tutaj tylko o wypłacanie należnej pensji. Ogromne znaczenie ma również wręczanie co jakiś czas prezentów – np. z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia czy jubileuszu powstania przedsiębiorstwa. Mogą to być zarówno przedmioty praktyczne, jak i typowo pamiątkowe (sentymentalne). 

Wartość pieniężna odgrywa drugorzędną rolę

Uniwersalnym pomysłem są z pewnością eleganckie, personalizowane notesy na prezent dla podwładnych, przeznaczone do zapisywania ciekawych pomysłów oraz wszelkich notatek służbowych. Na uwagę zasługują zwłaszcza grube modele oprawione w skórę. Strzałem w dziesiątkę są też paczki zawierające pyszne słodycze, drogie alkohole albo aromatyczne kawy i herbaty. Sprawdzają się one najlepiej jako upominki z okazji różnych świąt i okolicznościowych rocznic. Pozostałe godne polecenia podarunki dla pracowników to choćby stylowe kubki termiczne, ponadprzeciętnie duże kartki z życzeniami (ewentualnie sentencjami motywacyjnymi), grawerowane pióra wieczne i zapalniczki ze stali nierdzewnej, spersonalizowane portfele i karafki, wizytowniki biurowe, stojaki pod tablet lub smartfon, a także bony rabatowe i szkolenia biznesowe. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dziewięć + 14 =

Story Page