Dlaczego warto zorganizować szkolenie firmowe poza siedzibą firmy?

Dlaczego warto zorganizować szkolenie firmowe poza siedzibą firmy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zalet szkoleń i spotkań firmowych jest mnóstwo, dlatego nie dziwi ich niesłabnąca popularność. To nie tylko okazja dla pracownika na podniesienie swoich kompetencji i zadowolenia z pracy, ale też duża szansa dla firmy w dłuższej perspektywie, a często też dobry moment na networking. Dlaczego warto wyjść ze szkoleniem poza budynek firmy? Co można na tym zyskać?

Zmiana otoczenia i zmiana nastawienia

Ludzki mózg lubi zmiany. Próbowanie nowych rzeczy, nowe bodźce, nowe wspomnienia. Jednak mózg często chodzi też na skróty, przez co trudno zmienić przyzwyczajenia i konkretne miejsca kojarzą się jednoznacznie. Jeśli spotkanie odbywa się w nowym miejscu, pracownicy będą bardziej skupieni na tym, co się dzieje, a nie na niedokończonym projekcie, który czeka za drzwiami.

Znalezienie odpowiedniego, dogodnego miejsca – takiego jak to, któremu możemy przyjrzeć się na stronie http://dworekkurowski.pl/dla-biznesu/sala-konferencyjna – jest niezwykle ważne. Dlaczego? Nie każda siedziba firmy jest odpowiednio duża, aby pomieścić przestronną salę konferencyjną. Aby nauka przebiegała efektywnie, warto zadbać o klimatyzację, dobre oświetlenie i dobrą atmosferę, co oferują profesjonalne sale z pełnym wyposażeniem, a nawet cateringiem. Dodatkowym atutem jest właśnie owo wyposażenie, które nie zawsze w każdej firmie się znajduje, a bardzo ułatwia przeprowadzenie szkolenia. Do tego typu obiektów dojazd jest zwykle bardzo łatwy, dostępnych też jest spora ilość miejsc parkingowych, dlatego nikt nie będzie miał problemu z dotarciem na miejsce spotkania. Szkolenia są ważne zarówno dla firm, jak i pracowników, dlatego warto w nie inwestować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*