• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Co się składa na wyposażenie baru?

Jednym z niezwykle istotnych elementów każdego klubu czy restauracji jest bar. Miejsce to wymaga właściwego zaaranżowania i wyposażenia w szereg przydatnych sprzętów, naczyń oraz drobnych akcesoriów, dzięki którym pracownicy będą mogli szybko i sprawnie przygotować każdą pozycję z menu. Dotyczy to w szczególności różnorodnych napojów, takich jak drinki (zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe), kawa, herbata, gorąca czekolada czy smoothie. Wszystkie niezbędne urządzenia i elementy wyposażenia do barów posiada w swojej ofercie ten specjalistyczny sklep: https://horecapolska.pl.

Zadbaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół

Do przygotowania drinków oraz koktajli są potrzebne nie tylko stosowne umiejętności i wiedza, ale również sprzęty, dzięki którym praca za barem jest komfortowa i znacznie bardziej efektywna. Zaaranżowanie tego miejsca warto zacząć od mebli w postaci hokerów, czyli specjalnych stołków barowych posiadających jedną nogę. Następnie należy zadbać o podstawowe urządzenia, takie jak kasa fiskalna, witryna chłodnicza, młynek i ekspres ciśnieniowy do kawy, chłodziarka do piwa i innych alkoholi, blendery i miksery, kostkarka i kruszarka do lodu, dystrybutor wody, sokowirówka do wyciskania soków, zmywarka do szklanych naczyń oraz chłodziarko-zamrażarka. Wyposażenie barów obejmuje ponadto następujące elementy:

  • oświetlenie LED-owe
  • naczynia – m.in. dzbanki, dyspensery, dozowniki, shakery, syfony do wody i bitej śmietany, kieliszki, szklanki, podstawki, kufle, kubki, łyżeczki, talerze i sztućce, wiaderka do lodu, moździerz do owoców, wyciskacz do cytrusów, miarki, pojemniki termoizolacyjne i sitka barmańskie
  • akcesoria do otwierania butelek – korkociągi, otwieracze, pompki próżniowe
  • stojaki na butelki (wino, szampan itp.) i szklanki
  • pozostałe przydatne akcesoria – tace kelnerskie, popielniczki, deski do krojenia, dzwonek recepcyjny, listwa magnetyczna na drobne przyrządy (np. noże), maty barmańskie, pojemniki, palniki nadmuchowe, słomki itp.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

3 × trzy =

Story Page