• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Co mogą obejmować szkolenia dla fryzjerów?

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji w zawodzie fryzjera jest niezwykle ważne. To nowe umiejętności i trening poprzednich daje fryzjerom największe doświadczenie i powracających do gabinetu klientów. Jakie szkolenia przechodzą fryzjerzy i czego uczą się najczęściej?

Popularne szkolenia dla fryzjerów i ich zakres

Wśród wielu szkoleń fryzjerskich dostępnych zarówno w Polsce, jak i poza naszym krajem dużym uznaniem cieszą się te zawierające nowe metody strzyżenia, koloryzacji i stylizacji włosów. W profesjonalnych szkołach jak np. https://academy.beabeleza.pl można znaleźć różne pakiety szkoleń, a w nich m.in kursy trychologiczne połączone z masażem skóry głowy, szkolenia stylizacji fryzur i tzw. architektury upięć okazjonalnych (boho, warkocze, plecionki, upięcia ślubne) czy kursy strzyżenia podzielone na osobne moduły zależne od ich typu. Fryzjerzy uczą się również fizjologii włosa, diagnozy problemów chorobowych zauważalnych gołym okiem czy przeprowadzania specjalistycznych zabiegów oczyszczających skórę głowy.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

14 − 2 =

Story Page