Ciekawe pomysły prezentów na wyjątkowe okazje

Ciekawe pomysły prezentów na wyjątkowe okazje
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Są pewne specjalne okazje, które celebruje się tylko jeden raz i chcemy je zapamiętać na długie chwile. Z tego względu warto zadbać o to by prezenty na takie sposobności były intrygujące oraz uszczęśliwiły osoby obdarowywane.

Śluby i rocznice

Z pewnością wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Lista prezentów, jakie otrzymują nowożeńcy jest bardzo długa i zwykle są to przedmioty użyteczne, które mają im pomóc w przystosowaniu się do nowego etapu życia. Jeżeli jednak chcemy wyróżnić się na tle innych upominkiem, który będzie miał bardziej osobisty charakter to ciekawym rozwiązaniem jest na przykład drewniana skrzynia z winem, na której graweruje się imiona świeżo upieczonych małżonków, a także datę dnia w którym powiedzieli sobie „tak”.

Innym mniej typowym pomysłem może być ozdobny album, w którym będą mogli potem umieścić zdjęcia z ceremonii oraz wesela. W kolejnych latach obchodzone są także rocznice ślubów, w szczególności te okrągłe i z tej okazji również organizowane są często przyjęcia. Udany prezent na rocznicę ślubu to na przykład bilety do teatru lub wykupienie danej parze weekendu w SPA.

Komunie i chrzty

To kolejne nietuzinkowe wydarzenia, które mają z kolei miejsce w dzieciństwie, więc to determinuje też charakter upominków. Z okazji chrztu wciąż najlepszym rozwiązaniem będzie wisiorek, który będzie stanowił wspomnienie z tego wydarzenia w późniejszym życiu i jest jednocześnie wyrazem tego, iż chcemy obdarować chrzczoną osobę naszą opieką. Z kolei niezapomniana pamiątka na komunie to zafundowanie dziecku wycieczki – może to być dalszy wyjazd lub po prostu weekendowy wypad do najbliższego miasta z parkiem rozrywki. Z pewnością zapadnie to w pamięci i wyróżni się na tle typowych gestów komunijnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*