close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak przy użyciu nowoczesnej technologii możemy poprawić swoją sylwetkę?

Każdy z nas marzy o idealnej sylwetce. Aby osiągnąć jednak takie marzenie, konieczny jest wysiłek- i to spory. W dążeniu do smukłej figury i zrzucenia zbędnych kilogramów trzeba wylać litry potu i walczyć z samym sobą. Konieczny jest również dobór odpowiednich ćwiczeń, a w przypadku kształtowania określonych partii mięśni również dobór specjalnych akcesoriów treningowych. Z pomocą wychodzą nam naprzeciw nowoczesne technologie. Przykładem tego jest elektrostymulacja EMS trening z jej zastosowaniem jest kilkukrotnie bardziej efektywny niż tradycyjna forma ćwiczeń. Dlaczego? Wszystko za sprawą impulsów elektrycznych, które docierają bezpośrednio do tkanki mięśniowej, stymulując jej pracę.

Więcej w krótszym czasie

Elektrostymulacja aktywuje przede wszystkim większą partię mięśni niż normalny trening. Poza tym w krótszym czasie zwiększa ogólną wydolność organizmu, co przekłada się na efektywność treningu. Na poprawę sylwetki wpływa również dzięki intensywnemu spalaniu kalorii, ponieważ okazuje się, że w porównaniu do tradycyjnych form wydatek energetyczny przy stosowaniu EMS może być nawet trzy razy większy. W ten sposób przyczynia się do efektywnej redukcji tkanki mięśniowej, ale też budowania kondycji. Świetnie kształtuje mięśnie w krótkim czasie, przyczyniając się do wysmuklania sylwetki. Korzystając zatem z tego typu technologii, można osiągnąć wymarzony efekt w krótszym czasie. To pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale też energię i zachować niezbędną w tym procesie motywację.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwa × pięć =

Story Page