• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Bezpieczne i tanie podróżowanie do Amsterdamu

Wystarczy przejechać przez Niemcy, aby znaleźć się w kraju tulipanów. Do Amsterdamu z Warszawy jest dokładnie 1192 kilometry i można przemierzyć je przy wykorzystaniu różnych środków transportu. O ile najszybszą metodą dotarcia do stolicy Holandii jest skorzystanie z samolotu (lot trwa jedynie 2 godziny), to jednak ceny biletów na lot sprawiają, że większość podróżujących wybiera jednak drogę lądową. Własny samochód czy bus? 

Samochodem do Holandii 

Jeśli wybierasz się do Holandii z całą rodziną na wakacje, podróż własnym autem może być dobrym pomysłem. Weź jednak pod uwagę, że ceny paliwa stale rosną, nie będzie to tania wycieczka. Co więcej, na przykład z Poznania czeka Cię przynajmniej 9 godzin jazdy, co może być męczące. Zaletą jechania własnym autem do Holandii jest na pewno swoboda, transport już na miejscu i możliwość zabrania sporego bagażu. Niezbyt doświadczony kierowca powinien jednak wybrać inną opcję, na przykład podróż busem. 

Busem do Amsterdamu 

Trzeba przyznać, że busy do Holandii Wielkopolska – interbus-net.pl, to jedna z najpopularniejszych opcji, jeśli pod uwagę weźmiemy podróż w pełni komfortową, bezpieczną, szybką i tanią. Wybierając ten sposób podróżowania, dojedziesz na czas, bez żadnych ograniczeń, nie musisz męczyć się podczas samodzielnego kierowania pojazdem, a nawet zabierzesz spory bagaż. Nie wydasz przy tym zbyt dużo pieniędzy, bo bilety do Holandii są naprawdę tanie.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

5 × pięć =

Story Page