Akcesoria do ochrony wyświetlacza w telefonie

Akcesoria do ochrony wyświetlacza w telefonie
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyświetlacz w telefonie jest najdelikatniejszą jego częścią, bardzo łatwo ulega zniszczeniu podczas uderzeń czy upadków. Producenci starają się zapobiec skutkom takich zdarzeń, tworząc coraz to wytrzymalsze ekrany. Mimo to jednak często dochodzi do ich pęknięcia czy ukruszenia. W związku z tym warto zabezpieczyć  swój telefon przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń.

Zabezpieczenie szkłem hartowanym

Naklejenie na wyświetlacz lcd hartowanej szybki jest obecnie najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia go przed uszkodzeniami i zarysowaniem. Wybierając je warto sprawdzić jego twardość, a także rozmiar, dopasowując go do modelu telefonu.  Dobrej jakości szkiełko jest prawie niewidoczna, nie zmienia kolorów na wyświetlaczu, ani nie utrudnia obsługi przez dotyk. Jej montaż jest łatwy, można go wykonać samodzielnie. Ułatwiają to specjalne akcesoria i instrukcja zwykle sprzedawane w komplecie ze szkłem.

Folia zabezpieczająca

W przypadku telefonów z zakrzywionym ekranem dużo lepszym jego zabezpieczeniem jest folia, która pokrywa go od brzegu do brzegu, dopasowując się do kształtu. Jest to materiał elastyczny, przezroczysty i bardzo cienki, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczny. Nie przekłamuje kolorów i nie zmniejsza czułości na dotyk. Duży wybór takich i innych zabezpieczeń ekranu możemy znaleźć na stronie https://gsmok.pl/. Produkty te są dobrej jakości  i mają dodatkowy atut – posiadają powłokę zapobiegającą powstawaniu odcisków palców i smug. Poza zabezpieczeniem przed uszkodzeniami, sprawia, że ekran zawsze wygląda perfekcyjnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*