• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Zmywarka kapturowa – zastosowanie

We wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych oraz instytucjach odpowiedzialnych za żywienie klientów wykorzystuje się różne nowoczesne urządzenia. Jednym z nich jest zmywarka kapturowa, która gwarantuje zachowanie najwyższych standardów higieny. Poza tym w znacznym stopniu przyspiesza czas niezbędny do skutecznego umycia garnków, talerzy i innych naczyń. Wyjątkowo funkcjonalne modele znajdziemy w ofercie tego profesjonalnego sklepu internetowego: https://termosy.com.pl/Zmywarki-kapturowe-gastronomiczne-c966.

Wysoka wydajność to główna zaleta

Standardowa zmywarka kapturowa posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, w związku z czym wykazuje się ponadprzeciętną odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i szkodliwe działanie zmiennych temperatur. Ponadto jest wyposażona w wygodny dozownik płynu myjącego, porządny wyparzacz oraz specjalną pompę wspomagającą proces płukania naczyń. Wszystkie wymienione udogodnienia wpływają na bardzo wysoki komfort użytkowania sprzętu. Czas niezbędny do przeprowadzenia pojedynczego cyklu czyszczenia zostaje tutaj skrócony nawet do kilku minut, co wyraźnie usprawnia pracę całej kuchni, a także skutkuje niższymi rachunkami za wodę oraz energię elektryczną. W branży gastronomicznej ma to szczególnie duże znaczenie, bo nikt nie lubi dokładać do interesu. Dodajmy, że omawiane urządzenia są świetnie przystosowane do działania w trybie ciągłym i przy ogromnych obciążeniach, zapewniając jednocześnie krystaliczną czystość naczyń. Z powodu powyższych właściwości znajdują szerokie zastosowanie m.in. w restauracjach, cukierniach, domach weselnych, szpitalach, obiektach hotelowych, sanatoriach i stołówkach szkolnych czy pracowniczych.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzynaście − 12 =

Story Page