• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Wełna mineralna i jej poddasze

Ocieplenie poddasza, to niezwykle ważne działanie jeśli chodzi o oszczędności związane opałem. Jeśli nie zastosujemy w naszym domu elementów ociepleniowych w postaci wełny mineralnej, to możemy stracić 30 procent ciepła. A to się będzie wiązało nie tylko ze stratami finansowymi, ale też zanieczyszczeniem środowiska.

Niezbędny materiał ociepleniowy

Najlepszym surowcem związanym z ocieplaniem budynków jest w dalszym ciągu wełna mineralna, którą możemy zakupić w sklepie http://hebo.com.pl/welna-mineralna/ dysponującym tym materiałem. Ocieplając poddasze, warto pamiętać, że wełna mineralna złożona jest głównie z bazaltu i dolomitu. Dzięki temu odznacza się dobrą gęstością, odpornością na ściskanie i wysoką temperaturę. Dlatego świetnie nadaje się do ocieplania budynków, które posiadają solidną konstrukcję. Podczas wyboru wełny mineralnej warto zwrócić uwagę przede wszystkim na masę dachu oraz przeznaczenie budynku. Do przemysłowych konstrukcji najlepiej wykorzystać wełnę skalną. Natomiast przy ocieplaniu domu jednorodzinnego wystarczy użyć innego rodzaju tego materiału. Wełna do ocieplania poddasza jest produkowana w formie mat, które się łatwo układa. Materiał ten zalicza się do niezbędnych elementów budowlanych naszych czasów.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dziewiętnaście − 13 =

Story Page