• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Wakacje w kamperze – przygotowanie

Pandemia sprawiła, że wielu ludzi zdecydowało się na wakacje w kamperze. Widmo kolejnych obostrzeń się oddala, ale moda na taki sposób podróżowania nie odpuszcza. Miłośnicy wolności oraz niezależności pokochali domy na kółkach. Co jednak trzeba wiedzieć i jak się przygotować, zanim zasiądziemy za sterami naszej wakacyjnej, mobilnej chatki?

Przepisy oraz wskazówki praktyczne

Urlop w kamperze nie jest aż tak beztroski, jak opcja all inclusive w tureckim hotelu. Zanim wypożyczymy pojazd np. pod tym adresem internetowym https://wynajem-kampera.pl/, musimy upewnić się, że mamy odpowiednie uprawnienia. Prawo jazdy kat. B pozwala nam na prowadzenie samochodu o DMC 3,5 tony. Gdy już wynajmiemy mobilny domek, zabierzmy się za resztę przygotowań. Przydadzą się garnki, talerze i kubki. Powinniśmy także zabrać pościel albo śpiwory. Poza tym niezbędne jest uzupełnienie zapasu gazu oraz wody w zbiorniku. Pamiętajmy, że korzystając z pokładowej toalety, czy też myjąc w kamperze ręce, będziemy musieli regularnie opróżniać kasetę na fekalia i tzw. szarą wodę. Chcąc podróżować z dala od cywilizacji, dobrze jest pomyśleć o odpowiednio dużych zapasach żywności, napojów, jak również środków higienicznych, to już jednak zależy od naszych osobistych preferencji. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

3 × 4 =

Story Page