• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Urwana świeca żarowa – jak naprawić?

Jeśli chcesz naprawić uszkodzoną świecę żarową, to wymaga to pewnej bardzo prostej wiedzy i narzędzi. Ale nie martw się, w tym artykule znajdziesz kompletny przewodnik z obrazkami, jak naprawić uszkodzoną świecę żarową. Gdy świeca żarowa ulegnie uszkodzeniu, można ją naprawić. Wykorzystaj ścinek cienkiej stali, a następnie za pomocą jakiegoś cienkiego kleju przyklej pasek stali do uszkodzonej świecy żarowej.

Najważniejsze informacje

Świeca żarowa jest jedną z najważniejszych części każdego silnika spalinowego. Rozgrzewa głowicę cylindra i uszczelniacz w celu uruchomienia silnika, a także chroni silnik przed zimnem i przenikaniem wody. Świece żarowe są bardzo wrażliwe, co sprawia, że są szczególnie narażone na uszkodzenia spowodowane nadużyciami i nadmiernym zużyciem. W przypadku uszkodzenia świecy żarowej w pojeździe, istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu, w zależności od sytuacji osobistej. Zepsuta świeca żarowa może być problemem dla zmotoryzowanych. Zużywa ona paliwo, świece zapłonowe i spaliny. Z tego powodu wiele warsztatów zajmujących się montażem silników wysokoprężnych odradza naprawę uszkodzonej świecy żarowej, lecz jej wymianę. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na tej witrynie urwana-swieca-zarowa.com.pl.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

6 − cztery =

Story Page