close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Uchwyty i ich znaczenie przy wyborze odpowiednich mebli

Uchwyty to jeden z ważniejszych elementów mebli. Wpływają nie tylko na ich warstwę estetyczną, ale przede wszystkim funkcjonalną. Umożliwiają wygodne otwieranie i zamykanie szafek bez dotykania frontów. Dostępne są w wielu odsłonach, dzięki czemu można idealnie dopasować je do stylu konkretnej aranżacji. Oprócz uchwytów do mebli dostępne są także uchwyty do szklanych drzwi dostępne m.in. na witrynie internetowej: https://skandynawskieuchwyty.pl/uchwyty-do-drzwi-szklanych.

Jak zwiększyć funkcjonalność w domu?

Najbardziej popularnym rodzajem uchwytów są klasyczne gałki, czyli jednopunktowe uchwyty, które zwykle są symetryczne osiowo, co sprawia, że nie ma większego znaczenia czy zostaną obrócone pionowo czy poziomo. Można je podzielić na trzy podstawowe grupy pod względem wielkości: małe, średnie oraz duże. Liczną grupę stanowią także modele podłużne, które różnią się pod względem kilku parametrów. Cechują się jednak dużą uniwersalnością, ponieważ oprócz podstawowych funkcji umożliwiają także zawieszenie ściereczki czy ręcznika. W związku z tym znajdują zastosowanie nie tylko w meblach kuchennych, ale także łazienkowych czy pokoju dziecięcym. Ostatnią, najrzadziej stosowaną, grupą są uchwyty typu T-bar, czyli w kształcie litery T.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

16 + 19 =

Story Page