close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Remont mieszkania – co warto zastosować, aby całkowicie odmienić wnętrze?

Remont mieszkania nie zawsze należy do łatwych wyzwań. Aby całkowicie odmienić wygląd wnętrz, trzeba od początku dysponować jasną i prostą wizją tego, jak mają one wyglądać. Zanim wprowadzimy do nich nowe meble, warto zastanowić się nad kolorem i wykończeniem ścian. Dobór odpowiednich materiałów ułatwia szeroki wybór produktów, jakie znaleźć możemy w sklepach. Nowoczesne farby lub tapety wykończyć mogą eleganckie listwy styropianowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Listwy przysufitowe – nowy wymiar starych ścian

Montowane na granicy ścian i sufitu potrafią odmienić każde wnętrze. Stanowią oryginalną ozdobę, która dodaje pomieszczeniom szyku i ponadczasowej elegancji. Wybierać można pośród listew gładkich, a także ornamentowych. Wszystkie one są niezwykle łatwe w montażu, a ich niewielka waga sprawia, że dobrze trzymają się wszelkich powierzchni. Po zamontowaniu można je również pokryć farbą. Listwy przysufitowe to także doskonały sposób na zamaskowanie wszelkich niedoskonałości, szczególnie w starych budownictwach, w których na próżno szukać równych powierzchni. Świetnie sprawdzą się również do przykrycia nieestetycznie wyglądającego okablowania i innych elementów zaburzających wygląd naszych ścian.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

1 × 4 =

Story Page