Pomoc drogowa — jakie usługi najczęściej oferują firmy?

Pomoc drogowa — jakie usługi najczęściej oferują firmy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W przypadku problemów z działaniem pojazdu konieczne może być wezwanie pomocy drogowej. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu kierowcy i to na dodatek w najmniej oczekiwanym momencie. Z tego powodu warto wiedzieć, na jakie usługi można liczyć. Sprawdź, co można znaleźć w ofertach firm zajmujących się pomocą drogową.

Holowanie

Dość często awarie bądź stłuczki powodują unieruchomienie samochodu. W przypadku braku możliwości kontynuowania podróży w okolicy Wrocławia, Poznania i Łodzi warto wezwać pomoc drogową ze strony https://www.redhol.pl/pomoc-drogowa-olesnica/. Fachowcy szybko przybędą na miejsce, umieszczą pojazd na lawecie i w bezpieczny sposób przetransportują go we wskazane przez klienta miejsce. Na dodatek pomoc jest dostępna całodobowo siedem dni w tygodniu.

Naprawy

Niektóre firmy mogą zająć się diagnostyką i drobnymi naprawami nawet na miejscu. W ten sposób często już po kilku chwilach od przybycia pomocy drogowej można kontynuować podróż. Niekiedy jednak problem może być znacznie poważniejszy. W takiej sytuacji firma Redhol może przetransportować samochód na lawecie do swojego warsztatu, w którym doświadczeni specjaliści postarają się jak najszybciej usunąć usterkę.

Dowóz paliwa

Choć nowoczesne samochody przeważnie informują o kończącym się paliwie, to nadal często kierowcy wzywają pomoc drogową w celu uzupełnienia braku benzyny. Szybkie dowiezienie paliwa jest ważne zwłaszcza w sytuacji, gdy pojazd zatrzymał się w miejscu, w którym nie ma w pobliżu żadnej stacji benzynowej. Często można także liczyć na pomoc w spuszczeniu niewłaściwego paliwa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*