• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Podstawowe akcesoria każdego barmana

Praca barmana wymaga wielu godzin ćwiczeń, dużej sprawności manualnej i znajomości trunków. Autorskie drinki to bardzo dobry sposób na zwiększenie ilości klientów w lokalu. Żaden barman jednak nie może pracować bez odpowiednich napojów oraz akcesoriów, dzięki którym udaje się przyrządzać drinki. Co powinno znaleźć się w każdym barze?

Gadżety, które pomogą stworzyć wyśmienite drinki

W pracy barmana istotne są odpowiednie blendery kuchenne, które pomogą zmieszać napoje oraz skruszyć lód. Właściwe dozowanie alkoholi jest możliwe, jeśli stosuje się korki i nalewaki, duży wybór tych akcesoriów będzie można odnaleźć na stronie sklepu online https://smartgast.pl/pol_m_AKCESORIA-KUCHENNE_Akcesoria-barmanskie-2153.html. W barze powinien stać też syfon do wody sodowej, można zaopatrzyć go w różne końcówki, co znacznie urozmaici napoje oraz desery. Odpowiednie szkło może podnieść prestiż baru, warto też zadbać o stojaki i wieszaki, które wyeksponują szklanki i kieliszki. To też efektywna metoda przechowywania i suszenia każdego rodzaju szkła. W lokalu przyda się wiaderko na szampana oraz pojemnik na lód. Ciekawym gadżetem jest też wyciskarka do owoców, dzięki której uzyska się świeży sok będący podstawą wielu oryginalnych drinków.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

19 − 17 =

Story Page