close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Pierwsza Komunia Święta – jak dziecko powinno być ubrane?

W życiu naszych pociech jest kilka takich okazji, gdy co prawda jako rodzice niesamowicie staramy się o oprawę wydarzenia i towarzyszące mu prezenty, ale istotą jest zupełnie coś innego. Do tego typu ceremonii należy Pierwsza Komunia Święta będąca dla katolików bardzo ważnym momentem życia religijnego. Powinniśmy wtedy przekazać dziecku, o jakie wartości chodzi w całym przedsięwzięciu i dobrać do tej okazji stosowny, skromny, ale jednocześnie ładny strój. Wiele parafii wymaga, by uczestnicy wydarzenia byli ubrani w jednakowe alby. W takiej sytuacji pozostaje ograć nam całość ładnymi akcesoriami.

Stylizacja na Pierwszą Komunię Świętą

Już dawno minęły czasy, gdy dziewczynki ubierały do Komunii suknie wzorowane na kreacjach weselnych. Teraz taki strój jest odbierany jako wyraz złego gustu rodziców. Przy takiej okazji dużo lepiej sprawdzą się proste, klasyczne białe sukienki udekorowane koronką lub delikatnymi kwiatkami. Kreację tego typu ładnie uzupełni wianek, który kupimy np. na  stronie internetowej https://quovadis.sklep.pl/pierwsza-komunia/wianki. W przypadku chłopców sprawa jest dużo prostsza. Jeśli nie mamy z góry narzuconego stroju, postawmy na prosty, ciemny garnitur lub białą koszulę i spodnie zaprasowane w kant. Nie powinniśmy zapomnieć też o eleganckich bucikach, które dopełnią cały wizerunek. Dla szykownych młodzieńców możemy kupić czarne obuwie typu derby, a dorastające damy wspaniale zaprezentują się w balerinach bądź lakierkach. Nie muszą one być koloru białego. Praktyczniejszym rozwiązaniem są modele w odcieniach nude, srebra i złota. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

1 × dwa =

Story Page