• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Nowoczesne zabiegi w salonach fryzjerskich

Sposoby na zdrowe i piękne włosy

Odwiedzając profesjonalny salon fryzjerski, można liczyć przede wszystkim na zabiegi regenerujące i odżywcze. Do najpopularniejszych zalicza się fryzjerską saunę na włosy, która pozwala odżywić, nawilżyć i wzmocnić pasma. Nowoczesnym zabiegiem jest również keratynowe prostowanie włosów, które aprawia uszkodzenia w strukturze włosów, regeneruje i wzmacnia cebulki, a także zapewnia blask, miękkość i elastyczność pasm.

Panie, które pragną całkowicie odmienić swój wygląd zewnętrzny, często decydują się na dekoloryzację, repigmentację oraz flamboyage. Takie usługi oferowane są m.in. w salonei Czesanka, o czym można dowiedzieć się na https://czesanka.com/. Dzięki tym zabiegom możliwe jest usunięcie dotychczasowego koloru, przygotowanie włosów na przyjęcie nowej farby i stworzenie modnej stylizacji. Zastosowanie techniki flamboyage pozwala uzyskać efekt lśniących, muśniętych słońcem włosów.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

18 − siedemnaście =

Story Page