• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Na czym polega technika druku cyfrowego?

Druk cyfrowy to najlepszy sposób na drukowanie ulotek, broszur, katalogów i innych materiałów marketingowych. Dzięki drukowi cyfrowemu możesz drukować skomplikowane projekty i obrazy lub stworzyć fotoksiążkę online w bardzo krótkim czasie.

Druk cyfrowy to stosunkowo nowy proces, który może być stosowany do drukowania na prawie każdym rodzaju materiału – papierze, kartonie, a nawet plastiku. Wykorzystywany jest on przez takie drukarnie jak https://www.totem.com.pl/, która umożliwia wydruk różnego typu publikacji. Podstawowa zasada druku cyfrowego polega na tym, że wykorzystuje on maszynę napędzaną komputerem do tworzenia obrazów poprzez nakładanie tuszu lub tonera na różne podłoża przy użyciu ciepła, ciśnienia i środków chemicznych.

Do zalet druku cyfrowego należą:

Wysoka jakość obrazów

Dzięki drukowi cyfrowemu można łatwo uzyskać wysokiej jakości obrazy. Nie musisz się już martwić, że przesunięcia kolorów lub niedoskonałości drukarki zepsują Twój projekt. Możesz również dostosować gęstość i poziom kontrastu obrazu, aby wyglądał dokładnie tak, jak chcesz.

Niski koszt i szybkość

Wydruki cyfrowe są znacznie tańsze w przypadku małych nakładów niż tradycyjny druk offsetowy. Wymaga on również mniej czasu, dlatego pozwala na szybszą realizację. Dodatkowo druk cyfrowy pozwala na wydrukowanie takiej liczby kopii, jaka jest potrzebna. Dzięki temu możesz wydrukować książkę nawet w kilku egzemplarzach.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwadzieścia − 3 =

Story Page