• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

W jakim celu wykonuje się archiwizację maili?

Trudno wyobrazić sobie pracę biurową bez komputera i poczty mailowej. Każdego dnia pracownik średnio otrzymuje około 12 wiadomości na skrzynkę pocztową, a liczba ta rośnie drastycznie z roku na rok. Wymiana maili stała się powszechnym sposobem komunikacji, dlatego niezbędne są wyspecjalizowane narzędzia i oprogramowania, które ułatwią zarządzanie nimi. Dane statystyczne wskazują, że nie posiadając oprogramowania do archiwizacji poczty ani backupu, codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych może być trudne, a odszukanie starszej wiadomości wręcz niemożliwe. Odpowiednie narzędzie, jakim jest program do archiwizacji dostępny na stronie internetowej https://www.econs.pl/produkty/archiwizacja-poczty-mailstore-server/funkcjonalno%C5%9B%C4%87 pozwala jednak ten problem szybko rozwiązać.

Szybki dostęp do starszych wiadomości

Odpowiednie oprogramowanie do archiwizacji poczty ma za zadanie przede wszystkim bezpiecznie przechowywać wiadomości, ale też gwarantować dostęp z urządzeń mobilnych. Ważne jest również to, aby dedykowane narzędzie spełniało zasady RODO. Archiwizacja maili jest niezbędna, aby mieć szybki dostęp do starszych wiadomości bez zbędnego, ręcznego przeszukiwania całej bazy danych.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

7 + 1 =

Story Page