Męskie/damskie – krótkie omówienie stylistycznych niuansów w designie etui

Męskie/damskie – krótkie omówienie stylistycznych niuansów w designie etui
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku spotkać można bardzo wiele modeli etui do telefonów komórkowych. Różnią się one od siebie kształtem, materiałem oraz stylistyką. To właśnie ta ostatnia cecha sprawia, iż część etui dedykowana jest paniom, a część panom. Jak zatem wybrać damską, a jak męską obudowę do telefonu komórkowego? O tym w dalszej części naszego poradnika.

Etui dla pani czy pana – jak wybrać?

Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów etui na telefony komórkowe. Jako typowo męskie można zakwalifikować kabury dedykowane zawodowym kierowcom oraz pracownikom fizycznym. Pozostałe rodzaje etui są zazwyczaj na tyle uniwersalne, że mogą być zaproponowane użytkownikom obu płci. Dla przykładu etui na telefon Huawei Mate 10 Lite w postaci silikonowej obudowy chroniącej tył i boki telefonu, będzie swobodnie pasowało do damskiej torebki, jak i męskiej torby.

Rodzaj etui to nie wszystko. Równie ważna jest jego stylistyka oraz materiał wykorzystany do jego wykonania. Tak więc etui w postaci futerałów wykonanych ze skóry i ozdobionych imitacjami kamieni szlachetnych bardziej przypadną do gustu paniom. Obudowy prostsze, również wykonane ze skóry, mogą być z kolei wyborem idealnym dla panów.

Z męskimi i damskimi wzorami etui do telefonu Xiaomi Mi 4 można zapoznać się przykładowo na stronie internetowej https://funnycase.pl/produkty/19-xiaomi/481-mi4. Rynek etui na telefony komórkowe jest bardzo bogaty. Istnieją modele dedykowane obu płciom lub każdej konkretnie. Wybór zależy wyłącznie od potrzeb i gustu użytkownika bądź użytkowniczki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*