• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Łóżko rehabilitacyjne – jakie ma plusy?

Istnieje wiele różnych rodzajów łóżek rehabilitacyjnych. Najlepszy dla Ciebie będzie zależał od Twoich konkretnych potrzeb i ciężkości urazu lub choroby. Łóżka rehabilitacyjne są specjalnie zaprojektowane, aby uczynić Twój powrót do zdrowia bardziej komfortowym i przyjemnym. Posiadają wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że są bardziej komfortowe.

Oto niektóre z zalet łóżka rehabilitacyjnego:

Regulowana wysokość 

Niektóre łóżka mają regulowaną wysokość, co oznacza, że mogą być wykonane wyżej lub niżej, aby pomieścić pacjentów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia podczas siedzenia lub leżenia. Jest to szczególnie pomocne dla osób, które mają problemy z poruszaniem się lub samodzielnym wstawaniem z łóżka.

Regulowane oparcie

W niektórych łóżkach można regulować kąt i wysokość oparcia, co ułatwia znalezienie odpowiedniej pozycji dla danego typu ciała i poziomu komfortu. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku rekonwalescencji po operacji lub urazie, który wpływa na równowagę, np. złamaniu nogi lub urazie kręgosłupa, ponieważ pomaga zapobiegać upadkom, upewniając się, że zawsze jesteś oparty o ramę łóżka, a nie próbujesz oprzeć się wyłącznie o materac.

Regulowane barierki boczne 

Barierki pomagają zapewnić bezpieczeństwo podczas leżenia, zapobiegając przewracaniu się na brzuch lub boki podczas snu (co mogłoby spowodować zadławienie). Ułatwiają również opiekunom sprawdzanie pacjentów bez obawy o przypadkowe przewrócenie ich na bok podczas kontroli.

Jeśli chcesz stać się jego posiadaczem i poznać więcej szczegółów, to koniecznie sprawdź stronę: http://www.wsrmila.pl/sprzet/lozko-rehabilitacyjne/.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

20 + 7 =

Story Page