close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jaki rodzaj herbaty będzie idealnym wyborem na co dzień?

Herbata stanowi jeden z najbardziej popularnych napojów na całym świecie. Nie ma chyba człowieka, który nie przepada za tego rodzaju produktem. Herbata to wręcz niekończący się wybór – przede wszystkim ze względu na jej rodzaj oraz sposób przygotowania. Dla niektórych osób parzenie tego napoju jest prawdziwym procesem twórczym oraz ważnym elementem zwykłej codzienności – jak na przykład zwyczaj picia herbaty o godzinie 5 po popołudniu w Anglii.

Jakie rodzaje herbaty są najbardziej popularne wśród Polaków?

Największym uznaniem w Polsce i najbardziej powszechnym wyborem jest herbata czarna. Najczęściej przyjmuje ona postać suszu do zaparzacza bądź występuje w klasycznych torebkach do zalewania wrzątkiem. Coraz bardziej popularna jest również herbata zielona, która zawiera wiele cennych dla zdrowia właściwości. Sprzyja ona odchudzaniu oraz zawiera wiele przeciwutleniaczy, które działają przeciwzapalnie i przyczyniają się do poprawy samopoczucia. Dobrym rozwiązaniem są również różnorodne herbaty owocowe, które szczególnie dobrze smakują w zimowych miesiącach w roku – jak na przykład te z dodatkiem cynamonu czy nutą pomarańczy, bądź innych, egzotycznych dodatków. Bardzo szeroki wybór różnorodnych herbat na co dzień można znaleźć między innymi w sklepie MarketBio. W ostatnim czasie hitem na Instagramie i w innych mediach społecznościowych jest herbata parzona na zimno, czyli tak zwana “cold brew”. Jest ona doskonałą alternatywą dla klasycznej herbaty oraz kawy mrożonej – polecana jest szczególnie latem, gdyż świetnie gasi pragnienie oraz ma działanie mocno orzeźwiające.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

8 + dziewięć =

Story Page