Jak zorganizować niezapomniany event firmowy?

Jak zorganizować niezapomniany event firmowy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielu z nas wszelkie firmowe wydarzenia, spotkania czy też wyjazdy kojarzą się w najlepszym przypadku z suto zakrapianą imprezą, która nigdy nie kończy się dobrze. W najgorszym zaś wypadku myślimy od razu o całych godzinach nudy i o bezpowrotnie straconym czasie, który mogliśmy spożytkować znacznie lepiej. Zastanawiamy się, czy w ogóle jest możliwe, żeby zorganizować event firmowy, który nie będzie ani nudny, ani nie wygeneruje potężnego bólu głowy na kolejny dzień? To wcale nie jest trudne, tylko że większość przedsiębiorców zabiera się do sprawy w zły sposób. Wystarczy dobra organizacja, żeby firmowy event był ciekawym i pouczającym wydarzeniem.

Ludzie chcą się rozwijać

Pracownicy z pewnością docenią możliwość uczestniczenia w ciekawym kursie lub wykładzie, który podniesie ich własne kompetencje. Dlatego dobrze jest mieć na podorędziu kogoś, kto potrafi zorganizować wydarzenie w taki sposób, że będzie ze sobą łączyło zarówno elementy zabawy, jak i nauki, gdyż tylko w ten sposób zespół może naprawdę się zintegrować. Jednak skąd wziąć kogoś takiego? 

Odpowiedź nie jest trudna. Wystarczy jednego ze swoich pracowników mianować managerem eventów i posłać na jeden z kursów takich jak te dostępne pod adresem https://emtg.pl/, żeby przyszłe wydarzenia w firmie zawsze odbywały się pod znakiem dobrej zabawy. Dzięki temu pracownicy nie będą się już od nich więcej wymigiwać i chętnie spędzą we wspólnym gronie czas. Będą czuli, że go nie marnują, a wręcz przeciwnie – dowiadują się czegoś nowego, co w przyszłości może być dla nich przydatne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*