Jak przedłużyć bezpiecznie paznokcie?

Jak przedłużyć bezpiecznie paznokcie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marzenia o długich i zadbanych paznokciach dotyczą wielu kobiet. Niestety nie każda przedstawicielka płci pięknej może liczyć od natury i genetyki na nieskazitelne paznokcie. Wiele kobiet boryka się z cienką, kruchą i rozdwajającą się płytką paznokciową, co znacznie utrudnia lub wręcz uniemożliwia zapuszczenie paznokci oraz osiągnięcie ich pożądanej długości. Na szczęście obecnie salonu kosmetyczne proponują dla takich osób zabieg przedłużania paznokci – dzięki niemu można osiągnąć określoną długość paznokci i spełnić swoje marzenie o idealnej stylizacji. 

W salonach kosmetycznych bardzo popularną usługa oprócz przedłużania paznokci jest manicure z wykorzystaniem specjalnych lakierów hybrydowych. Dzięki odpowiednim produktom m.in. takim jak polecane lakiery hybrydowe Chiodo można osiągnąć trwałość manicure nawet na 3 lub 4 tygodnie! 

Dlaczego warto postawić na przedłużanie paznokci żelem? 

Aktualnie przedłużanie paznokci żelem cieszy się największą popularnością wśród dostępnych metod. Warto zerknąć na stronę https://chiodo.pl/pl/99-zele, żeby zapoznać się z szerokim asortymentem produktów do przedłużania paznokci. Inne sposoby na przedłużanie odchodzą powoli do tak zwanego lamusa – mowa tutaj przede wszystkim o sztucznych paznokciach przyklejanych do płytki, czyli o tipsach. Żele na paznokciach prezentują się znacznie bardziej naturalnie oraz są znacznie wygodniejsze przy wykonywaniu codziennych czynności. Na uwagę zasługuje również ich trwałość oraz przyjazna dla wielu kieszeni cena w salonach kosmetycznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*