• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak pielęgnować włosy po koloryzacji?

Włosy po farbowaniu w salonie fryzjerskim wyglądają pięknie, ponieważ profesjonaliści używają dobrych jakościowo kosmetyków, które nie wysuszają kosmyków. O wiele gorzej może prezentować się czupryna po zabiegu wykonanym w domowych warunkach. Niestety najbardziej pukle niszczą wszelkie procesy rozjaśniające. Włosy, które tak naprawdę odbarwiamy, po pewnym czasie stają się kruche, szorstkie, matowe oraz łamliwe. Możemy tego uniknąć, korzystając z usług fachowców. Pod tym adresem internetowym https://czesanka.com/koloryzacja-farbowanie-wlosow/ znajdziemy szczegółowo opisaną ofertę koloryzacji jednego z poznańskich salonów.

Pielęgnacja, którą pokochają farbowane włosy

Niezależnie od tego, czy farbujemy pukle na jaśniejszy, czy też ciemniejszy kolor, musimy zadbać o odpowiednią pielęgnację. Dzięki domowym zabiegom kosztowna koloryzacja utrzyma się na naszej fryzurze znacznie dłużej, a kosmyki będą wyglądać pięknie i zdrowo. Aby cały proces się powiódł, zainwestujmy w linie kosmetyków do włosów farbowanych. Doskonale sprawdzi się tu zestaw, w którego skład wchodzi szampon oczyszczający, gęsta odżywka oraz bogata w substancje nawilżające maska. Szampon oraz odżywkę możemy stosować codziennie, natomiast maskę nakładamy raz w tygodniu. Starajmy się także unikać suszarki i prostownicy.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

3 − 2 =

Story Page