• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak modlitwa może pomóc w codziennym życiu?

Życie obfituje w wiele trudności, problemów i niespodziewanych wydarzeń. Tym, co pozwala przejść przez nawet najtrudniejsze koleje losu jest wiara i regularna modlitwa. Dzięki niej można wyprosić wiele łask, a także przetrwać nawet największej burze. Wiele osób praktykuje modlitwę poranną i wieczorną, a także rozmaite formuły modlitewne w ciągu dnia, na przykład Koronkę do Bożego Miłosierdzia, różaniec czy krótkie akty strzeliste i błogosławieństwa.

Święci – orędownicy u Boga, do których warto się zwracać każdego dnia

Modlitwa praktykowana rano i polecenie całego dnia Bogu pomaga lepiej wypełniać swoje obowiązki. Odmawiany często różaniec i oddanie siebie oraz bliskich Maryi również pozwala osiągnąć spokój i radość. Dobrze jest również zwracać się często do świętych, na przykład poprzez rozmaite modlitwy i nowenny. Upraszają oni u Boga wiele łask dla ludzi żyjących na ziemi. Warto prosić o ich wstawiennictwo zwłaszcza w trudnych i ważnych chwilach. Św. Krzysztof jest patronem wszystkich kierowców i podróżujących, dlatego w samochodzie osoby wierzącej powinien znajdować się obrazek z modlitwą do tego świętego, którą można odmawiać przez każdą podróżą. Dobrym rozwiązaniem jest także plakietka samochodowa z wizerunkiem Krzysztofa. Wiele osób modli się w trudnych, a nawet beznadziejnych sytuacjach do św. Rity i św. Tadeusza Judy. Istnieje wiele świadectwo osób, którym ta modlitwa pomogła wyjść nawet z najtrudniejszych problemów. Warto mieć w domu obraz lub ikonę z wizerunkiem Rity lub Tadeusza, a także innych świętych. Otuchy dodaje również częsta modlitwa przed obrazem Matki Bożej lub Świętej Rodziny.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

jedenaście − 6 =

Story Page