Gdzie dostać tanią lodówkę?

Gdzie dostać tanią lodówkę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy przystępujemy do wykończenia nowego mieszkania musimy się liczyć z różnego rodzaju wydatkami. Przyjmuje się że na samo urządzenie kuchni powinniśmy przeznaczyć co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Czy istnieją jednak sposoby na to aby ograniczyć nieco wydatki związane przede wszystkim z zakupem urządzeń AGD?

Wśród urządzeń, które musimy na pewno kupić do nowo urządzonej kuchni zdecydowanie powinna znaleźć się lodówka. Często stanowi ona dosyć duży wydatek i dosyć poważnie odbija się na budżecie przeznaczonym na wykończenie kuchni. Można jednak kupić taniej lodówkę. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że sprzęt AGD możemy kupić po bardzo okazyjnych cenach w outletach sprzętu AGD i RTV.

Wiele osób obawia się tego zakupu – zupełnie niepotrzebnie. Sprzęt, jaki znajdziemy w tego typu sklepach jest w stu procentach sprawny i objęty gwarancją producenta. Urządzenia (w tym oczywiście i lodówki), które możemy znaleźć w tego typu outletach zazwyczaj możemy podzielić na dwie kategorie

  • urządzenia, które były na wystawie i które mogą nosić niewielkie ślady użytkowania
  • urządzenia fabrycznie nowe pochodzące z nadwyżek magazynowych lub modele wycofane ze sprzedażyZdarzają się również lodówki, pralki, piekarniki i inne urządzenia RTV i AGD, które trafiły do sklepu z powrotem po wysłaniu ich do klienta. Powody takich zwrotów bywają bardzo różne. Bardzo często urządzenia te zwracane są ze względu na delikatne zarysowania lub wgniecenia które powstały w trakcie transportu. Takie sprzęty są dokładnie sprawdzane przez pracowników outletu i kupując je możemy być pewni, że będą w stu procentach sprawne. Jednocześnie jednak kupiona w ten sposób lodówka, która może być delikatnie porysowana w jakimś niewidocznym miejscu z boku będzie w takim outlecie kosztować znacznie mniej niż to samo urządzenie dostępne w zwyczajnym sklepie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*