• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Do czego pasują szpilki?

Do każdej kobiecej stylizacji niezbędne są odpowiednie buty. To prawda znana jest od lat. Pomimo upływu czasu z mody nie wychodzą szpilki. To prawdopodobnie najbardziej kobiecy i charakterystyczny element stroju. Są uniwersalne i pasują niemal do każdego rodzaju ubrań.

Przede wszystkim elegancja

Szczególnie dobrze buty na obcasie wyglądają wtedy, gdy dobierzemy do nich eleganckie sukienki. Taka wieczorowa stylizacja świetnie sprawdzi się w oficjalnych sytuacjach, które wymagają bardziej stonowanego ubioru. Ciemne barwy ubrania oraz butów z pewnością podkreślą wyjątkowy charakter spotkania na którym aktualnie jesteśmy.

Szpilki na co dzień?

Szpilki można też z powodzeniem nosić na co dzień na przykład do pracy. Pamiętajmy jednak wtedy, że nie powinny one być zbyt wysokie. O ile raz na jakiś czas możemy pozwolić sobie na wysoki obcas, to na co dzień lepiej zakładać nieco niższe buty ponieważ szpilki obciążają nasz kręgosłup, a do tego powodują zmęczenie stopy po wielu godzinach ich noszenia.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

16 − 2 =

Story Page