Dla kogo lifting do rzęs?

Dla kogo lifting do rzęs?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ukrytym marzeniem wielu z pań jest zalotne spojrzenie. Kiedyś ten rodzaj spojrzenia był cechą tylko pań wybranych, którym akurat poszczęściło się na loterii genów. Obecnie jednak współczesne technologie umożliwiają osiągnięcie takiego efektu niemal każdemu. Jedną z takich metod jest lifting rzęs. Co to za zabieg i dlaczego warto skusić się na takie rozwiązanie? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Czym jest lifting rzęs?

Lifting rzęs (w skrócie LVL) to zabieg, który zapewnia efekt wydłużenia i podkręcenia włosków. Polecany jest więc tak dla pań o krótkich, jak i tych o długich rzęsach. Te pierwsze zatuszują mankament, jakim jest krótkość rzęs, z kolei te drugie sprawią, że spojrzenie stanie się bardziej zalotne. Efekt, jaki daje lifting rzęs, porównać można do użycia zalotki. Nie jest to efekt przesadny, lecz naturalny. Rzęsy podkreślone są na długi czas, ale w delikatny sposób.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu nanosi się na rzęsy odpowiedni preparat. Specyfik ten stosuje się od nasady rzęs. Następnym krokiem jest wywinięcie włosków. Dokonuje się tego przy pomocy silikonowych wałeczków. Klej umieszczony na wałeczkach sprawia, że wywinięcie zostaje odpowiednio utrwalone. Preparat, który zostaje zastosowany ponadto wnika w strukturę włosa. Co warte podkreślenia, lifting rzęs nie niszczy włosków, a pielęgnuje je. Odżywia i odbudowuje rzęsy. Jest to zabieg skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny.

Decydując się na zabieg skorzystać można z oferty na stronie https://noblelashes.pl/. Zabieg trwa od 30 do 50 minut, a efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Po zabiegu należy uważać na nadmierne moczenie i pocieranie oczu. Lifting rzęs jest niegroźny. Powinny rozważyć go te panie, które zawsze marzyły o zalotnym spojrzeniu. Zainteresuje on z pewnością także te z kobiet, które lubią inwestować w swoją urodę i szukają czegoś, co da trwalszy efekt niż oferowane na rynku kosmetyki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*