close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Co zrobić, gdy nasza firma staje się niewypłacalna?

W każdym biznesie istnieje nutka hazardu. Nie zawsze udaje się nam rozkręcić firmę tak, by zaczęła przynosić duże zyski i by trwało to przez długi czas. Zdarza się, że klienci odpływają, zarobki spadają do zera, a my zostajemy z mnóstwem zaciągniętych na działalność kredytów. Czasami jest to efekt braku należytej obserwacji zmian rynku, czasami następuje gwałtowny krach finansowych, spowodowany jakimś globalnym kryzysem. Jak wyjść na prostą, gdy firma stała się niewypłacalna, a na nas ciąży mnóstwo zobowiązań?

Ogłoszenie upadłości

Zapewne każdy z nas spotkał się z takim terminem, jak upadłość konsumencka lub upadłość przedsiębiorcy. Gdy firma przestaje prosperować, jej przychody zaczynają być niższe niż zobowiązania, pojawia się kryzys. Czasami można go przejść, wychodząc do klientów z czymś nowym, jednocześnie finansując zobowiązania z oszczędności przedsiębiorstwa. Jednak gdy taki stan rzeczy trwa za długo, a nam nie udaje się wyprowadzić firmy na prostą, pozostaje ogłoszenie upadłości.

Od strony formalnej

Niestety ogłoszenie upadłości firmy nie jest prostym procesem. W przypadku, gdy wierzyciele pukają do naszych drzwi każdego dnia, grozi nam zajęcie aktywów, wcale nie jet prosto załatwić wszystkie formalności. Na szczęście powstały przedsiębiorstwa, które pomagają firmom, które znalazły się w takiej sytuacji. Jednym z nich jest https://wyzerujdlugi.pl/. Pomoc polega na załatwieniu formalności upadłościowych, a także przeprowadzenie skutecznej procedury oddłużeniowej, zarówno w przypadku osób indywidualnych (upadłość konsumencka) firm, jak również spółek z.o.o.)

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

siedemnaście − szesnaście =

Story Page