close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Co to jest deska kompozytowa i gdzie znajduje zastosowanie?

Deski kompozytowe to produkty, które powstały z myślą o tarasach. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością, którą zapewniają dodatki polimerów, ale wyglądem przypominają naturalne, egzotyczne drewno. Nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwacji, ponieważ produkty zostały odpowiednio zabezpieczone dodatkami uszlachetniającymi. Deski kompozytowe występują w różnych kolorach, dlatego cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród wymagających inwestorów. Deska tarasowa to połączenie tworzywa sztucznego z włóknem drzewnym, całość jest zabezpieczona solidną powłoką wykonaną z polimerów.

Mniej znane zastosowanie desek kompozytowych

Ultrashield deska kompozytowa to doskonały produkt do eleganckiego i luksusowego wykończenia tarasu oraz balkonu, ale to nie jedyne zastosowanie tego materiału. Deski kompozytowe służą również do urozmaicania elewacji budynków, ale też często stosowane są w pomieszczeniach. Z desek robi się również dekoracyjne i bardzo praktyczne ścieżki w ogrodzie. Wysoka odporność produktu na działanie wody sprawia, że deska świetnie sprawdza się jako podesty w sąsiedztwie basenów i zbiorników wodnych. Deska jest materiał antypoślizgowym, została bardzo dobrze zabezpieczona przed ścieraniem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzy × cztery =

Story Page