• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Parking – czy musi być oznaczony znakami?

Odholowanie samochodu jest najczęstszą formą egzekwowania prawa do parkowania. Jeśli Twój samochód został odholowany, będziesz musiał uiścić opłatę, aby został Ci zwrócony. Parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych bez zezwolenia jest nielegalne i może skutkować mandatem.

Do czego służą?

Znaki parkingowe mogą pomóc w kierowaniu kierowców do konkretnych miejsc parkingowych, dostarczają informacji o lokalizacji i godzinach pracy, a nawet wyznaczają miejsca dla niepełnosprawnych.

Różne wykonanie

Znaki parkingowe są często wykonane z trwałych materiałów, takich jak aluminium lub tworzywa sztucznego, więc mogą trwać przez wiele sezonów i warunków pogodowych. A jeśli musisz zmienić zasady parkowania lub dodać nowe miejsca parkingowe, te trwałe znaki ułatwią Ci szybką i łatwą aktualizację Twojego parkingu.

Najlepsze znaki parkingowe to te, które są dobrze widoczne dla kierowców, ale nie są w żaden sposób rozpraszające lub inwazyjne.

Rodzaje znaków parkingowych:

Znaki standardowe

Zawierają one podstawowe komunikaty takie jak „Zakaz parkowania” czy „Pas przeciwpożarowy”. Są one dostępne w materiałach odblaskowych lub nieodblaskowych, dzięki czemu są idealne do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego.

Znaki niestandardowe

Umożliwiają one tworzenie niestandardowych wiadomości dla własnych unikalnych potrzeb. Możesz wybierać spośród kilku różnych rozmiarów i kształtów dla każdego typu znaku, jak również z różnych materiałów.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

6 + 8 =

Story Page