• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jakie dodatki będą pasowały do sukni ślubnej?

Istnieje tak wiele akcesoriów do wyboru, ale skąd wiesz, które z nich pójdą dobrze z suknią ślubną?

Oto kilka wskazówek, jak dopasować swoje akcesoria do swojej sukni ślubnej:

Buty

Buty powinny iść z większością typów sukien. Jednakże, jeśli masz bardzo długą suknię, to najlepiej byłoby nosić wysokie obcasy lub kliny, aby długość nóg nie była zbytnio podkreślona, gdy idziesz do ołtarza.

Biżuteria

Biżuteria to kolejny świetny sposób na akcesoria sukni ślubnej. Możesz nosić kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścienie, które będą pasować do Twojej sukni. Możesz także spróbować nosić tiarę lub nakrycie głowy, jeśli masz na sobie suknię w stylu księżniczki lub inny ozdobny typ sukni. Jeśli masz na sobie prostą sukienkę, utrzymuj swoje akcesoria również proste. Spróbuj założyć pojedynczy pasmo pereł lub inne rodzaje biżuterii, które nie będą zbytnio odwracać uwagi od Twojej sukni. Jeśli nie jesteś pewna, jaką biżuterię założyć, warto w tym wypadku odwiedzić sklep internetowy https://decolove.pl/kategoria/bizuteria-slubna, na którym z pewnością znajdziesz coś pasującego do Ciebie i sukni ślubnej.

Torebki i torebki

Jeśli chcesz coś małego i prostego na ceremonię, a następnie rozważyć noszenie sprzęgła torebki zamiast torebki. W ten sposób nie będzie ona przeszkadzać, gdy będziesz szła do ołtarza. Jeśli lubisz nosić dużą torebkę, to rozważ noszenie takiej, która pasuje do Twojej sukni ślubnej. Możesz też spróbować nosić w ręku małe sprzęgło, a większą torbę zostawić w samochodzie do czasu po ceremonii.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

3 × trzy =

Story Page